Prekių grąžinimas

Norėdamas grąžinti ar pakeisti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturioliką) dienų nuo prekių pristatymo dienos. Prieš tai būtina informuoti Pardavėją el. paštu info@personabatai.lt ir laiške nurodyti užsakymo numerį, kokią prekę pageidaujate grąžinti ar pakeisti bei kokios yra grąžinimo/keitimo priežastys.

Per 14 (keturioliką) dienų nuo prekių pristatymo dienos Pirkėjas gali:

  • keisti prekę į kitą dydį ar spalvą;
  • grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

Pirkėjui grąžinant/keičiant  prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti neavėta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos/nenuplėštos etiketės)

Pirkėjas, norėdamas keisti ar grąžinti prekę, turi ją siųsti registruota siunta adresu: kurį nurodysime atsakydami į el. laišką kuriame Jūs pranešite apie norimas grąžinti prekes. Prie siuntos pridėti laisvos formos prašymą, kuriame nurodytas užsakymo ID, prekės ketinimo/gražnimo priežastys, į kokį modelį ir dydį prekę norima keisti ir į kokią banko sąskaitą norima gauti grąžinamus pinigus.

  • Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko aukščiau išvardintos prekių grąžinimo tvarkos.
  • Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
  • Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

*Pastaba: grąžinant ar keičiant kokybiškas ir Pirkėjo užsakymą atitinkančias prekes, prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas, taip pat nėra gražinami:

  • siuntimo išlaidos už pristatymą per kurjerius ar siuntų taškus.
  • mokestis už atsiskaitymą kurjeriui prekių pristatymo metu.

Jei buvo pasirinkta už prekes mokėti prekių pristatymo metu, tuo atveju negrąžintina suma yra 3.5 Eur ir 2.5 Eur (mokesti už galimybę atsiskaityti, už prekes pristačius).

PVZ:

1.Pirkta 2 poros po 25EUR, apmokant internetine bankininkyste, pristatant per DPD kurjerius. Viso suma 50EUR ir 0 EUR pristatymas (pardavėjas daro nuolaidą siuntimui  ir 3.50 EUR įtraukta į užsakymo sumą). Jei grąžinama viena pora, pirkėjui grąžinami 25EUR - 3,5EUR = 21.50 EUR (nes likutinė užsąkymo vertė lieka 25 eur, o tokiam užsąkymui nėra taikomas 0 EUR siuntimo mokestis (nuolaida).

2.Pirkta batų pora už 20EUR, pristatant per DPD kurjerius (3.5 EUR) ir atsiskaitant prekių pristatymo metu (2,50 EUR), viso suma 26EUR. Grąžinus batus pirkėjui grąžinama 20 EUR.

Prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

 

Jei kokybiška prekė keičiama kita preke ar grąžinama, siuntimo išlaidos ( išlaidos grąžinant prekę paštu ) pirkėjui nėra kompensuojamos.
Gavus grąžinamą prekę, pinigai pirkėjui pervedami per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų.  Jei grąžinama prekė atitinka visus grąžinimo kriterijus, pirkėjui pervedami pinigai.

Rašyk
Skambink